Зі спогадів сестри Василя Стуса, Марії Стус:
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
Ви знаєте, він весь час приховував. І ніхто не знав. Ми не знали. Просто він дуже любив літературу. В інституті завжди сидить, читає. Приходив пізно. Він робити фізично майже нічого не вмів.
В армії його друкували в «Літературній Україні». А тоді після армії він уже тут багато виступав по телевізору. В нас ще не було телевізора, і приходили й мамі казали: «Ви знаєте, сегодня вашего Васю відєлі».
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![▪️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
А враження пані Марії після перегляду робочих матеріалів фільму “Заборонений” дивіться тут![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
Заборонений / Художній фільм про Василя Стуса стартує у прокаті з 5 вересня