«… з панами із жовтоблакитних куренів мені не по дорозі, із недобитками бандерівських охвість – мені не по дорозі. Вони мої вороги, бо це вороги українського радянського народу…».
«Мені дуже прикро, що, втративши пильність радянської людини, я міг дозволити собі цілий ряд недоречних, зарізких, ідейно шкідливих віршів, віршів, які, будучи позбавлені потрібної конкретизації, можуть бути віднесені до іншого часу, а відтак трактуватися в антирадянському дусі»
Це слова Василя Стуса
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
Цікаво?
Пояснення – у фільмі «Ваш Василь».
![✔️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Приходьте, подискутуємо.
Квитки тут![??](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/1f447_1f3ff.png)
![??](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/1f447_1f3ff.png)