«Забороненого» показали у польському Сеймі
Подивитися байопік про Василя Стуса прийшли не лише парламентарі, а і дипломати та представники української громади.
Представляти стрічку приїхав режисер Roman Brovko. Він зауважив, що українцям та полякам цікаво буде попрацювати над спільними кінопроектами. І натякнув, що вже має кілька ідей![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
На показі був і посол України в Польщі Андрій Дещиця. Серед іншого, він сказав, що від тоталітарної системи СРСР постраждали обидві наші країни. І ми досі стоїмо перед викликами.