Друзі, глядацьке голосування премії «Золота дзиґа» – завершилося.
Хочемо щиро подякувати кожному, хто віддав голос за фільм «Заборонений». Коли ми побачили, як активно українці голосують за стрічку про Стуса, радості не було меж. Адже це неймовірний показник – такі теми важливі, актуальні та викликають резонанс у людях.
Тому, ще раз – величезна подяка вам усім![❤️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Про результати голосування дізнаємося 3 травня, на онлайн-церемонії премії.