Безкоштовний показ під відкритим небом м. Ковель фільму «Заборонений» 24.08.2021

В рамках заходів присвячених 30-й річниці Незалежності України відбудеться безкоштовний показ під відкритим небом на парковій сцені міста Ковеля фільму «Заборонений» , що організовується Кінотеатр “Прем’єра” Ковель та Молодіжний центр “Місто ідей” о 21год. 24 серпня 2021року.

Перегляд фільму матиме вагоме значення з точки зору донесення до широкої громадськості інформації про злочини тоталітарного радянського режиму проти українського народу, а також правди про великих українців, завдяки яким наша держава здобула свою незалежність.

Дякуємо Продюсеру фільму «Заборонений» Artem Denysov, продакшну #UMGroup , ДержКіно України за підтримку.

Василь Семенович Стус. Ім’я цього поета знає кожен українець, адже його вірші вивчаються у школі, а історія його неймовірно трагічна. Василь був із тих людей, які ніколи не могли промовчати під час несправедливості. Він занадто часто говорив про те, про що мільйони інших мовчали.

 

Це була не просто людина – поет-шістдесятник, правозахисник, Герой України, борець за нашу культуру. Перед глядачами будуть останні дні з життя Стуса, а також його смерть у радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985 року. Влада до останнього намагалася вмовити Василя Семеновича перейти на їхній бік усякими різними способами, але поет ні за що не погоджувався продати душу дияволу. За це його й покарали.

Ссылка на основную публикацию