А взагалі, Василь Стус спочатку хотів бути журналістом![?♂️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f486_200d_2642.png)
![?♂️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f486_200d_2642.png)
Пам‘ятаєте ж, у 16 років закінчив школу з медаллю і поїхав до Києва подавати документи. Але йому відмовили, сказали, що замалий
Та давайте пофантазуємо. Як думаєте, якби Стус був журналістом і жив зараз, де б він працював? На телебаченні? І на якому тоді калалі? Пішов би на ютуб? Або писав би статті про літературу. Чи усе ж про політику?
Ваші варіанти?![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f9d0.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f9d0.png)